ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa
+48 513 059 721

Główna » Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny jest najczęściej wybieraną formą pochówku. Zakorzeniony w tradycji polskiej ceremoniał ostatniego pożegnania polega na złożeniu trumny z ciałem zmarłego do grobu ziemnego.

Zakład Pogrzebowy Elizjum zapewnia organizację godnego i zgodnego z tradycjami pochówku. Oferujemy tradycyjne usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Przykładamy szczególną wagę do profesjonalnych usług pogrzebowych obejmujących kompleksową organizację pochówku z zachowaniem powagi i pełnego szacunku dla Zmarłego. Pragniemy, aby każda organizowana przez nas uroczystość godnie oddała hołd Osobie, która odeszła.

Elizjum pomoże zorganizować tradycyjny pogrzeb

Zapewniamy przewiezienie Ciała do chłodni i w dniu pogrzebu w sposób godny, który umożliwiają wysokiej klasy karawany marki Mercedes. Realizujemy transport zmarłych zarówno na bliskich odległościach w Warszawie i okolicach, jak i miejscowościach zlokalizowanych od chłodni w odległości przekraczającej 60km. W tym celu wykorzystujemy specjalnie przygotowane karawany, które gwarantują odpowiednie warunki do transportu zwłok, także na trasach międzynarodowych.

Nasz zakład pogrzebowy organizuje pochówki tradycyjne z poszanowaniem przekonań religijnych oraz uczuć. W tym szczególnym dniu dbamy o najmniejszy szczegół ceremonii. Wspomożemy Państwa w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowej w każdym detalu. Mogą Państwo zlecić nam:

  • transport Ciała do chłodni,
  • przechowanie Zmarłego do czasu pogrzebu,
  • przygotowanie Ciała do pochówku,
  • transport na miejsce uroczystości pogrzebowych,
  • przewiezienie trumny na wskazany przez rodzinę cmentarz i złożenie zmarłego w grobie.

Tradycyjny pochówek organizujemy w dowolnie wskazanym przez rodzinę obrządku. Wykonujemy zarówno pogrzeby katolickie, jak i świeckie.

Dom Pogrzebowy Elizjum dokłada wszelkich starań, aby ułatwić Państwu organizację pochówku. Wszystkie niezbędne elementy ostatniego pożegnania mogą Państwo zrealizować w naszym zakładzie. Proponujemy piękne i gustowne wiązanki i wieńce pogrzebowe, bogaty wybór trumien, różnorodne tabliczki aluminiowe oraz klepsydry – także usługę e-klepsydra. U nas znajdą Państwo dystyngowaną odzież dla zmarłych. Na Państwa życzenie zorganizujemy również odpowiednią oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej oraz przygotujemy mowę pogrzebową.

Jakie dokumenty trzeba posiadać,
aby pochować osobę zmarłą?

Wiemy, że czas po odejściu Bliskiej Osoby to okres niezwykle trudny dla najbliższych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu wszelkie procedury niezbędne do przygotowania uroczystości pogrzebowej. Zlecenie i realizacja pogrzebu wymaga dostarczenia do naszego zakładu pogrzebowego niezbędnych dokumentów, na podstawie których możemy rozpocząć przygotowanie pochówku. Należą do nich:

  • karta zgonu,
  • akt zgonu,
  • zaświadczenie z parafii osoby zmarłej (zgoda na pogrzeb katolicki poza własną parafią)
  • dowód osobisty osoby, która zleca pogrzeb.

Jednocześnie służymy pomocą w zakresie realizacji innych formalności pogrzebowych. Usługę pogrzebową wykonujemy kredytując pogrzeb w ramach zasiłku pogrzebowego, z dopłaty przekraczającej kwotę zasiłku należy rozliczyć się z nami 2 dni przed pogrzebem.

Call Now Button24H 513 059 721