ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa
+48 513 059 721

Główna » Transport zmarłych do chłodni

Transport zmarłych do chłodni

Zwyczajem stało się, że osoby zmarłe do czasu pogrzebu przewożone są do specjalnych chłodni, które gwarantują utrzymanie ciała w nienagannym stanie przez dłuższy czas. Osoby, które zmarły w domu rodzinnym, domu opieki czy szpitalu przewożone są zazwyczaj do chłodni, gdzie oczekują na pogrzeb. W tym miejscu ciała są przygotowywane do ceremonii pogrzebowej w sposób umożliwiający godne pożegnanie się ze zmarłym rodziny, przyjaciół i znajomych.

Dom Pogrzebowy Elizjum świadczy usługi całodobowego przewozu zmarłych do chłodni. W tych trudnych chwilach jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy tylko oczekujecie pomocy w tym zakresie. Do dyspozycji Państwa oddajemy ekskluzywne karawany marki Mercedes, które z należytym szacunkiem przewiozą Ciało z miejsca zgonu do chłodni. Prezentowane samochody posiadają odpowiednie wyposażenie umożliwiające przewóz Zmarłego w sposób bezpieczny z zapewnieniem poszanowania godności Ciała. Spełniają także wszystkie wymogi sanitarne umożliwiające przewóz zmarłych do chłodni.

W przypadku transportu zwłok do chłodni z odległości przekraczającej 90km konieczne jest wykorzystanie samochodów wyposażonych w specjalistyczną chłodnię. Realizujemy dla Państwa również takie zlecenia.

Dlaczego warto skorzystać z przewozu zmarłych do chłodni organizowanego przez Elizjum?

Dom Pogrzebowy Elizjum kładzie duży nacisk na rzetelność realizowanych usług pogrzebowych. W trudnych chwilach wiążących się ze stratą osoby bliskiej pomagamy przejść przez proces organizacji pogrzebu. Naszym celem jest organizacja pochówku pełnego dostojeństwa, który pomoże rodzinie godnie pożegnać Zmarłego. Takie motto przyświeca nam również podczas transportu zmarłego do chłodni.

W ramach usługi przewozu osób nieżyjących do chłodni oferujemy:

Nasz zakład pogrzebowy organizuje pochówki tradycyjne z poszanowaniem przekonań religijnych oraz uczuć. W tym szczególnym dniu dbamy o najmniejszy szczegół ceremonii. Wspomożemy Państwa w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowej w każdym detalu.

Mogą Państwo zlecić nam:

  • odbiór Ciała ze wskazanego przez rodzinę miejsca,
  • przewóz Ciała wysokiej klasy karawanami marki Mercedes,
  • zapewnienie odpowiednich warunków podczas przewozu,
  • pełne poszanowanie godności Osoby Zmarłej,
  • przechowanie Ciała w chłodni do dnia pogrzebu.

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby pomóc Państwu przejść przez trudny okres poczucia straty najbliższych. Przewóz zmarłych do chłodni jest jedną z wielu usług, jakie świadczymy w ramach organizacji pogrzebów. W Państwa imieniu przygotujemy godną ceremonię pogrzebową, która odda cześć pamięci Zmarłego.

Call Now Button24H 513 059 721