ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa
+48 513 059 721

Główna » Odzież dla zmarłych

Odzież dla zmarłych

Odpowiednie przygotowanie ciała do pogrzebu pozwala godnie pożegnać Zmarłego. Istotne w tym zakresie jest zarówno obsługa higieniczna, jak ubranie w stosowne odzienie. Wygląd Zmarłego podczas ostatniego pożegnania pozwala najbliższym na spokojne przeżywanie ostatnich wspólnych chwil.

Dom Pogrzebowy Elizjum, w ramach organizacji uroczystości pogrzebowych, bierze na siebie obowiązek przygotowania Ciała Zmarłego do pochówku. Dbamy o odpowiednią prezencję Zmarłego podczas pogrzebu. Wszelkie zabiegi higieniczne, kosmetyczne czy ubranie wykonujemy zawsze z uwzględnieniem szacunku dla ciała zmarłego, dążąc jednocześnie do uzyskania naturalnych, jak najlepszych efektów wizualnych.

Odzież dla osób zmarłych

Proponujemy szeroki wybór różnorodnych kompletów odzieży dla zmarłych. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 20 różnorodnych kompletów ubrań, wśród których polecamy zarówno odzież dla kobiet, jak i mężczyzn. Jednocześnie osobom, które zdecydowały się z kremację zwłok Zmarłego oferujemy specjalne całuny kremacyjne, które zapewniają odpowiednie przygotowanie ciała do spalenia. Proponowane ubrania wykonane są z materiałów, które sprawdzą się zarówno w przypadku tradycyjnego pogrzebu, jak i kremacji zwłok. Odzież wykonana jest w stonowanych kolorach dopasowanych swym wyrazem do okoliczności.

Pozostałe czynności związane
z przygotowaniem ciała do pogrzebu

Po przywiezieniu Zmarłego do chłodni pracownicy Zakładu Pogrzebowego Elizjum przygotowują Ciało do pogrzebu pod względem sanitarnym i kosmetycznym. Wykonujemy kosmetykę ciała obejmującą m.in. malowanie, farbowanie włosów, obcinanie paznokci. Dzięki tej usłudze Zmarły godnie prezentuje się w trumnie w trakcie uroczystości. To pozwala rodzinie łagodniej przejść przez proces pożegnania i wspominać osobę Zmarłą bez żalu.

Call Now Button24H 513 059 721