ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa
+48 513 059 721

Główna » Urny

Urny

Elizjum oferuje różnorodne urny, pomiędzy którymi znajdą Państwo model najlepiej odpowiadający Waszym indywidualnym oczekiwaniom. To stylowe, wykonane z dbałością o każdy detal konstrukcje, które zapewnią Zmarłemu godny, elegancki pochówek. Współpracujemy z najlepszymi producentami urn, którzy dostarczają nam produkty wysokiej jakości. Jednocześnie w biurze posiadamy bardzo duży wybór wyselekcjonowanych egzemplarzy pochodzących od różnych dostawców. Prowadzimy również sprzedaż katalogową.

1 -urny kompozytowe: 520 zł
2 – urny drewniane: 550 do 650 zł
3 – urny kamienne: 650 zł
4 – urny metal + kamień: 520 zł
5 -urny metal: 370 do 470 zł
6 -urny mosiężne 750 zł
7 -urny szklane 700 zł

Proponujemy Państwu klasyczne urny kamienne wykonane z onyksu lub marmuru oraz urny kompozytowe, które są odpowiednikiem urn kamiennych, ale dostępnych w niższej cenie – tu znajdą Państwo ogromny wybór kolorów i kształtów. Zapewniamy, że w naszym asortymencie doradzamy tylko egzemplarze najbardziej solidne, dzięki którym prochy zmarłego w godny sposób trafią na miejsce ostatecznego pochówku.
Nasz katalog urn zawiera również modele metalowe, w tym mosiężne, wykonane ze stali nierdzewnej, aluminiowe i inne – tak klasyczne i bogato zdobione, jak i nowoczesne oraz minimalistyczne. Służymy pomocą, gdy chodzi o wybór najbardziej odpowiedniej spośród nich wszystkich.

Zajmujemy się również sprzedażą relikwiarzy na prochy – w postaci miniaturowych urn czy posrebrzanych lub srebrnych serc i krzyżyków, do których trafić może niewielka część prochów. Te mogą Państwo ustawić w domu, w honorowym miejscu lub też nosić przy sobie.
Elizjum zajmuje się również organizacją pochówków urnowych oraz zapewnia wszechstronną pomoc, gdy chodzi o wszelkie usługi związane ostatnim pożegnaniem Bliskiego Zmarłego. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia, prosimy o kontakt. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Na wszelkie pytania odpowiemy zarówno telefonicznie i mailowo, jak i osobiście – jeśli zechcą Państwo odwiedzić naszą siedzibę.

urny drewniane

urny kamienne

urny kompozytowe

urny metal + kamień

urny metal

urny mosiężne

urny szklane

Call Now Button24H 513 059 721