ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa
+48 513 059 721

Główna » eKlepsydra

eKlepsydra

eKlepsydra jest nowoczesną formą przekazywania informacji o zbliżającym się pogrzebie konkretnej Osoby Zmarłej. Ten innowacyjny system składa się z wiadomości z linkiem oraz spersonalizowanej strony internetowej, po otwarciu której znajdziemy elektroniczny nekrolog. System pozwala także na przesłanie odnośnika sms-em bądź mailem.

Zalety elektronicznej klepsydry

Niewątpliwym atutem takiej formy nekrologu, oprócz wskazania imienia i nazwiska Zmarłego oraz terminu i miejscu pochówku, jest również możliwość umieszczenia jej zdjęcia oraz informacji o miejscu ewentualnej konsolacji wraz z interaktywnymi mapami dojazdu pod wszystkie wskazane adresy. eKlepsydra umożliwia także przekazanie zaproszonym, że rodzina ma prośbę by nie składać kondolencji. Co więcej, system dostosowuje się do oczekiwań najbliższej rodziny Zmarłego, która ma prawo zaprosić na uroczystości pogrzebowe wyłącznie wybrane osoby. Warto dodać, że eKlepsydra ma często dłuższą żywotność, niż tradycyjny nekrolog, który zazwyczaj ulega szybkiemu zniszczeniu – ogłoszenie w systemie znajduje się jeszcze tydzień po pogrzebie.

Jak korzystać z systemu eKlepsydra

Osoba organizująca uroczystości pogrzebowe otrzymuje od pracownika zakładu pogrzebowego interaktywny link, który można rozesłać dalej – do rodziny i bliskich, którzy również mogą przesyłać go dalszym zainteresowanym. W ten sposób nekrolog otrzymują jedynie osoby, które mogą czuć się zaproszone na ceremonię.

Jest to dużo szybszy i zdecydowanie łatwiejszy sposób na przekazanie informacji o pogrzebie. Co więcej, uwalnia on członków rodziny od konieczności indywidualnej rozmowy z poszczególnymi osobami zaproszonymi na pogrzeb. W ten sposób eKlepsydra ogranicza ból i żal związany z przeżywaniem śmierci Bliskiego i pozwala na spokojne rozpoczęcie żałoby po zmarłym.

Aby uzyskać dostęp do eKlepsydry wystarczy jedynie podczas wizyty w naszym domu pogrzebowym podać kilka niezbędnych danych. Można także dołączyć kilka słów o zmarłym, co sprawia, że nekrolog zyskuje bardzo indywidualny charakter. Pracownik zakładu wprowadza je do systemu i po kilku minutach elektroniczny nekrolog jest gotowy.

Elektroniczny nekrolog – ułatwienie dla żałobników

Na stronie internetowej, gdzie opublikowany został nekrolog, znajduje się zakładka „zamów kwiaty” – po jej kliknięciu użytkownik przekierowywany jest na stronę Domu Pogrzebowego Elizjum, gdzie może wybrać i zamówić z udostępnionego albumu stosowną wiązankę lub wieniec pogrzebowy.

To ułatwienie pozwala szybko i bez wychodzenia z domu zamówić kwiaty na pogrzeb. Wraz z wiązanką i wieńcem można zamówić także stosowną szarfę z wypisanym pożegnaniem. Płatność za usługę dokonuje się elektronicznie.

Warto dodać, że kompozycję kwiatową należy zamówić nie później, niż na 24 godziny przed pogrzebem. Wtedy firma pogrzebowa, w ramach świadczonej usługi, dostarczy kwiaty pod wskazany adres na odpowiednią godzinę.

Call Now Button24H 513 059 721