ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa
+48 513 059 721

Główna » Kontakt

Kontakt

Dom Pogrzebowy Elizjum

ul. Radzymińska 163, wjazd od ul. Jórskiego
03-576 Warszawa

Dom Pogrzebowy Elizjum

ul. Powązkowska 10
01-797 Warszawa

Oświadczam, że wszystkie podane przeze mnie informacje są prawdziwe i kompletne oraz że zapoznałem się z polityką prywatności.
*Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z Czytaj więcej...

Dom Pogrzebowy Elizjum

ul. Radzymińska 163, wjazd od ul. Jórskiego
03-576 Warszawa

Dom Pogrzebowy Elizjum

ul. Powązkowska 10
01-797 Warszawa

Dom Pogrzebowy Elizjum swoją działalnością obejmuje Warszawę i okolice. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe. Profesjonalizm oznacza dla nas przede wszystkim szacunek dla Zmarłego i Jego Bliskich oraz wysoką kulturę pogrzebu. Jako dobry zakład pogrzebowy bardzo troszczymy się o to, by organizacja pogrzebu i wszystkich innych czynności zmierzających do ostatecznego pożegnania odbyły się godnie i tak, by jak najmniej obciążały pogrążonych w żałobie.
Pomożemy Państwu zorganizować pogrzeb tradycyjny oraz pochówek w obrządku katolickim. Przygotujemy również pogrzeb świecki i w innych obrządkach religijnych. Zajmiemy się także pogrzebem dziecka martwo urodzonego raz pogrzebem z kremacją.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór trumien i urn oraz innych niezbędnych elementów do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej, m.in.: odzież dla zmarłych, klepsydry, w tym nowoczesne rozwiązanie w postaci systemu e-klepsydra, tabliczki aluminiowe na grób czy kwiaty na pogrzeb. Na Państwa życzenie zorganizujemy transport zwłok do chłodni oraz przewóz ciała z zagranicy. Przygotujemy także dla Państwa wzruszającą mowę pogrzebową i oprawę muzyczna pogrzebu.
Całodobowo udzielamy informacji i służymy radą w formie telefonicznej, całodobowy jest również transport ciała do chłodni, natomiast od 9:00 do 16:00 znajdą nas Państwo w naszych oddziałach przy ul. Radzymińskiej 163 i Powązkowskiej 10 w Warszawie.

Call Now Button24H 513 059 721