ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa
+48 513 059 721

Główna » Opinie

Opinie

Krystyna

Profesjonalnie, kulturalnie i taktownie – to najkrótsza recenzja usług świadczonych przez dom pogrzebowy Elizjum. Nie mamy najmniejszych zastrzeżeń do przygotowań i przebiegu uroczystości pogrzebowych naszej mamy i babci. Przygotowania i wszelkie formalności w biurze załatwione zostały bardzo, w sposób taktowny, nienarzucajacy. Na szczególne podkreślenie zasługuje pełne powagi i godności zachowanie pracowników firmy prezentowane podczas ceremonii oraz w kondukcie.

Mirosław

szczere podziękowania za godne i pełne szacunku ostatnie pożegnanie mojej babci Krystyny.
Pełen profesjonalizm, szybkie załatwienie tak trudnych spraw.
Spokój i empatia To określa właścicieli i ważna w dzisiejszych czasach uczciwość!!! Bardzo sprawnie z dopilnowaniem każdego szczegółu. dziękujemy pani Sylwi i panu Arturowi oraz obsłudze zakładu. polecam z pełną odpowiedzialnością

Marcin

Chciałbym serdecznie podziękować państwu Sylwii i Arturowi za zorganizowanie pogrzebu mojej mamusi w sposób wyjątkowo dostojny i godny. Cała ceremonia odbyła się zgodnie z ustaleniami. Jako karawan użyty był wytworny Mercedes, panowie ubrani byli w eleganckie garnitury, śnieżnobiałe rękawiczki. Najtrudniejszy moment, kiedy trwają przygotowania do zamknięcia grobu, został wypełniony uzgodnioną wcześniej, wzruszającą muzyką. Jeszcze raz dziękuję za doskonałe zorganizowanie ostatniej drogi mojej mamusi.

jeannette

Firma w pełni godna zaufania. Profesjonalna, delikatna, ciepła i serdeczna obsługa.To niezwykle ważne w trudnych chwilach. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca

izabella

W imieniu moim oraz całej rodziny serdecznie dziękuję za życzliwą i profesjonalną organizację pogrzebu taty 20.03.2015r.
szczerze wszystkim polecamy tę firmę, z pełnym przekonaniem iż każdy chciałby pożegnać bliską osobę z taką godnością życzliwością i zaangażowaniem.
Z wyrazami szacunku

Dorota

Pragniemy bardzo podziękować za rzetelną, sumienną a co najważniejsze profesjonalną pomoc w pożegnaniu naszej Mamy.Wszystko było zorganizowane super na najwyższym poziomie. Pani Sylwia i Pan Artur są to osoby godne polecenia, uczciwi i taktowni.Dziękujemy wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego, florystom oraz Panu muzykowi.
Wszyscy spisali się na sto procent. Polecam ten zakład z pełną odpowiedzialnością.

Krystyna

Serdecznie dziękuję za zorganizowanie pogrzebu Taty. Mowa laudacyjna i oprawa muzyczna, jak również cała ceremonia była wręcz wspaniała. Właściciele wyróżniają się na tle innych firm (byłam w kilku) pomocą, życzliwością, podejściem do klienta i profesjonalnym wykonaniem usług. Dziękuję, , Pani Sylwio i Panie Arturze.

Wojtek

Dziękuję za organizację pogrzebu mojej Mamy.
Profesjonalne podejście pełne taktu , powagi i godności
Doskonała organizacja
Firma godna polecenia

Kasia i Tomek

Elizjum wybraliśmy po przeczytaniu opinii zamieszczonych na stronie i dlatego, że jest firmą rodzinną. Ustalenie szczegółów pogrzebu, dzięki doświadczeniu Pani Sylwi, pomogło w sprawnej organizacji. Nie czuliśmy presji pieniądza, nie było namawiania na droższe opcje. Po prostu rzetelna informacja. Szczególne podziękowania kierujemy także do Pana Artura, który już na miejscu, podczas pogrzebu był zawsze tam gdzie trzeba, widział więcej niż my i reagował natychmiast z niezwykłą empatią. Poczucie taktu, doświadczenie i profesjonalizm to najważniejsze cechy Właścicieli.
Serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy.
Kasia i Tomek W.

Arkadiusz

Zakład Elizjum polecili nam znajomi, którzy dwukrotnie już korzystali z usług tej firmy pogrzebowej. Będziemy polecać dalej…
Jesteśmy bardzo wdzięczni za empatię, wyczucie, cierpliwość, szybkość w działaniu wtedy kiedy trzeba, a kiedy nie trzeba za ciepłą rozmowę pozwalającą chociaż na chwilę uciec od tych przytłaczających myśli.
Właściciele są bardzo życzliwi i dają poczucie naprawdę ciepłej i rodzinnej atmosfery, pomimo sytuacji w jakiej się znaleźliśmy.
Jest to zakład do którego jeśli raz się trafi- staje się zakładem rodzinnym, którego już sie nie zmienia, bo po co, skoro wszystko jest idealnie.
Dziękujemy za piękny pogrzeb naszej mamy i babci.

Artur

Bardzo dziękujemy za organizację pogrzebu naszej ukochanej mamy i babci. Panstwa pomoc, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm były dla nas nieocenione w tych jakże trudnych chwilach. Od pierwszej wizyty w biurze zakładu aż do zakończenia ceremonii byliście Państwo z nami, służąc pomocą i radą. Oprawa uroczystości pogrzebowej była na najwyższym poziomie, co potwierdzają opinie uczestników pogrzebu.
Raz jeszcze dziękujemy za pomoc w organizacji ostatniej drogi naszej mamy i babci.

Maciej Pajda

Zapewne każdy kto przegląda opinie w internecie zastanawia się, na ile są one prawdziwe a na ile sami zainteresowani kreują je w jakiś sposób. Jestem bardzo ostrożny przy ich czytaniu. Muszę jednak przyznać, że to co przeczytałem o zakładzie Elizjum w pełni pokrywa się z rzeczywistością. Kultura, takt, profesjonalizm, godność i chęć pomocy… to tylko niektóre z cech Pani Sylwii i Pana Artura. Przeżywamy mocno śmierć swoich bliskich i to jest rzecz oczywista. W takich chwilach życzę każdemu, żeby spotkał na swojej drodze tak empatycznych, ciepłych i życzliwych ludzi, którzy pomogą, podpowiedzą i pokierują w tym trudnym czasie. Dziękuję z całego serca za godne pożegnanie mojego Taty.

Marta

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie przy zorganizowaniu pogrzebu. Pani Sylwia niebywale profesjonalna, wręcz perfekcyjna w swojej pracy a nade wszystko ciepła, spokojna i życzliwa. Pan Artur dba o każdy szczegół podczas pogrzebu. Wszystko przebiegło tak, jak powinno być. Uroczyście, z dbałością o każdy szczegół. Formalności załatwione „od A do Z”.
Biuro prowadzone z dużym doświadczeniem a najważniejsze z olbrzymią kulturą.
Polecam wszystkim.
Rodzina Wrotków.

Beata

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Sylwii i Panu Arturowi za pomoc udzieloną mnie i rodzeństwu w najtrudniejszym dla nas czasie po śmierci Mamy. Wzięli na siebie trud załatwienia wszystkich, podkreślam WSZYSTKICH, spraw związanych z ceremonią pogrzebu, począwszy od odebrania ciała Mamy z domu – odbyło się to w godny i bardzo delikatny sposób, aż po ten ostatni najtrudniejszy dzień pogrzebu. Dzięki Nim, udzielonym stosownym radom, ceremonia była niezwykła, piękna, dopracowana do ostatniego szczegółu. Są ludźmi najwyższego zaufania, bardzo rzetelni, uczciwi i taktowni. Pragnę również podkreślić, że koszt usługi, wykonanej na najwyższym poziomie, nie był wygórowany. W trakcie przygotowań do pogrzebu, informowano nas o wszelkich opłatach, po zakończonej uroczystości, otrzymaliśmy pełny wykaz poniesionych kosztów.
Serdecznie dziękujemy za Państwa profesjonalną pomoc, wrażliwość i takt. Prowadzony przez Państwa Dom Pogrzebowy i jakość oferowanych usług są godne polecenia.

Artur

W imieniu swoim i mamy bardzo dziękujemy za organizację pogrzebu mojego taty.
Otrzymaliśmy pomoc przez cały czas tych ciężkich dni po śmierci taty – od momentu zabrania ciała taty z domu, do zakończenia pochówku na cmentarzu.
Przy planowaniu pogrzebu otrzymaliśmy fachową i miłą pomoc, pani Sylwia sugerowała różne rozwiązania (np. wystawienie ciała, kwiaty, oprawa muzyczna), ale rozbiła to w sposób taktowny, zostawiając możliwość wyboru, wyjaśniała ewentualne wątpliwości.
Było to dla nas ważne, że w tych ciężkich dniach nie musieliśmy biegać i załatwiać mnóstwo spraw w różnych miejscach.
Oferta była również atrakcyjna cenowo. Dodatkowo mogliśmy się zapoznać z składowymi kosztów i wybrać elementy dostosowane do naszych możliwości finansowych.
Jeszcze raz dziękujemy za fachową pomoc i taktowne, dostosowane do powagi sytuacji, podejście.

Andrzej

Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie w organizacji pogrzebu. Takt. Empatia. Cierpliwość. Perfekcja wykonania. I na koniec bez niemiłej niespodzianki finansowej – koszt pogrzebu był zgodny z ustaleniami. Po prostu profesjonalizm.
Zanim zdecydowaliśmy się na ofertę Elizjum sprawdziliśmy co ma do zaoferowania konkurencja. Przede wszystkim sprawdziliśmy opinie osób w przeszłości korzystających z usług zakładów pogrzebowych. I tu niespodzianka – w większości przypadków albo brak opinii, albo kilka bardzo enigmatycznych opinii, albo … negatywne opinie. Z góry założyłem, że opinie piszą tylko osoby zdeterminowane i niekoniecznie odzwierciedlają one rzeczywistość ale … właśnie na tym tle Elizjum zdecydowanie się wyróżniało. I, moim zdaniem, nadal będzie się wyróżniać. Elizjum – firma godna polecenia.

Grażyna

Dziękujemy za zorganizowanie pięknego, godnego i pełnego szacunku pogrzebu naszego taty i męża. Dziękujemy za Państwa profesjonalizm, a jednocześnie delikatność, takt i elegancję w załatwianiu wszelkich spraw.

Hanna zakrzewska

Długo zbierałam się do napisania tej opinii. Chciałabym bardzo podziękować nie tylko za profesjonalizm ale za coś więcej czego nie da się kupić za olbrzymie serce którym pani Sylwia mnie obdarzyła, za podporę jaką była w tych trudnych dla mnie dniach, za to wszystko jeszcze raz dziękuje ja i cała moja rodzina.

Danuta

serdeczne podziękowania dla pani Sylwii,pana Artura i całego zespołu za organizację pogrzebu mojego męża ,załatwienie wszelkich tak trudnych dla mnie w takim czasie formalności,za profesjonalizm,ciepłe podejście ,za całą piękną oprawę ,dziękuję pani Magdzie za piękną oprawę muzyczną na skrzypcach,będę Państwa polecać
pozdrawiam.

Małgorzata

Dziękujemy za pomoc w organizacji pogrzebu, który miał miejsce w dniu wczorajszym. Wykazali się Państwo niezwykłą dbałością o wszystkie czynności związane z przygotowaniami do uroczystości oraz doskonałą organizacją ceremonii. Życzliwość, profesjonalizm i empatia to cechy całego zespołu. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy

Agnieszka i Marcin

Pani Sylwio i Panie Arturze DZIĘKUJEMY! w tak ciężkich chwilach jak śmierć naukochańszej osoby, jaką była nasza Mama, wspaniale jest spotkać ludzi, którzy w tak ciepły i bliski sposób są w stanie przeprowadzić przez tak trudny moment. Czuliśmy się zaopiekowani i zrozumiani i od pierwszej do ostatniej chwlili mieliśmy wrażenie, że jesteście z nami w sposób, który trudno nazwać „profesjonalizmem” bo Wasze ciepło i wyczucie dawało wrażenie, że jesteście z nami całym sercem a nie „zawodowo”. Agnieszka i Marcin.

Dorota

Pani Sylwio,
jeszcze raz chciałabym serdecznie podziękować za tak fantastyczną „obsługę” i za ludzkie podejście do sytuacji. Pan Artur i jego TEAM to prawdziwi profesjonaliści . Dziękuję z całego serca i jestem sama z siebie dumna że Państwa znalazłam i spotkałam.

Katarzyna W.

Dotąd sądziłam, że po śmierci bliskiej osoby, konieczność odwiedzenia zakładu pogrzebowego, to będzie dla mnie zbyt trudne przeżycie.
Jednak dzięki pani Sylwii z Elizjum tak nie było. Jest to osoba o dużej kulturze osobistej, sumienna i bardzo pomocna. W stosunku do mnie wykazała wiele empatii. Kontakt z nią był prawie jak terapia. Dzięki temu dałam radę przejść przez to wszystko.

Call Now Button24H 513 059 721