ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa
+48 513 059 721

Dom Pogrzebowy Elizjum w Warszawie

Śmierć Bliskiej Osoby jest zawsze przeżyciem trudnym. Nasz dom pogrzebowy oferuje Państwu pomoc w organizacji pochówku Zmarłego. Gwarantujemy Państwu pełne wsparcie w organizacji ostatniej drogi Bliskiego zarówno w zakresie formalnym – załatwienia koniecznych dokumentów, jak i organizacji uroczystości pogrzebowych. Proponujemy kompleksowe usługi pogrzebowe obejmujące zarówno transport zmarłego, przechowanie w chłodni, przygotowanie do pogrzebu oraz pochowanie Bliskiej Osoby w obrządku, który Państwo wybiorą.
Wszystkie czynności zawsze wykonujemy z pełnym poszanowaniem Ciała tak, aby godnie pożegnać Zmarłego. W naszym zakładzie wybiorą Państwo odpowiednią trumnę lub urnę, wieńce i wiązanki pogrzebowe, a także klepsydry. Będą Państwo mogli skorzystać także z nowoczesnej usługi e-klepsydra, która pozwala na wystawienie nekrologu, opublikowanie go w internecie i rozesłanie go znajomym.

Zapraszamy do kontaktu

Szeroka oferta urn i trumien

W ofercie naszego zakładu pogrzebowego znajdą Państwo szeroki wybór urn i trumien. Proponujemy trumny przeznaczone do pochówku tradycyjnego oraz kremacji zwłok. Przykładamy dużą uwagę do wysokiej jakości wykonania produktów i solidności konstrukcji. W naszej ofercie znajdą Państwo trumny drewniane wykonane z różnych rodzajów drewna – w tym dębowe, bukowe czy olchowe oraz trumny fornirowane. Prowadzimy również sprzedaż trumien dziecięcych. Dla osób, które zdecydowały się na kremację zwłok proponujemy wybór urn wykonanych z różnorodnych materiałów. Klienci szczególnie cenią urny z naturalnego kamienia czy urny kompozytowe, które charakteryzują się szeroką gamą barw i kształtów. W naszej ofercie znajdują się również urny metalowe, w tym mosiężne, ze stali nierdzewnej czy aluminium, wśród których znajdują się modele klasyczne, bogato zdobione, nowoczesne i minimalistyczne. Zachęcamy do obejrzenia galerii dostępnych modeli. W tych trudnych chwilach służymy pomocą w zakresie wyboru odpowiednich produktów, które pozwolą godnie pochować Zmarłego. Jesteśmy przekonani, że wśród przedstawionego asortymentu znajdą Państwo trumny i urny dostosowane do swoich oczekiwań.

Trumny

Oferujemy szeroki wybór trumien przeznaczonych do pochówku tradycyjnego i kremacji zwłok. Proponujemy trumny drewniane z różnych rodzajów drewna, w tym dębowe i jesionowe (twarde) i miękkie z drewna takiego jak topola, olcha i buk.

Urny

Proponujemy bogaty wybór urn przeznaczonych do chowania spopielonych zwłok. Zapewniamy stylowe urny wykonane z kamienia (marmuru i onyksu), kompozytu, metalu (mosiądzu), stali i aluminium oraz drewniane i ze szkła hartowanego.

Zapraszamy do kontaktu

E-klepsydra – nowoczesna i funkcjonalna forma nekrologu

System e-klepsydra to innowacyjny sposób na poinformowanie bliskich i znajomych o śmierci oraz nadchodzącym pogrzebie Zmarłego. Polega on na przesyłaniu wybranym osobom wiadomości z linkiem, pod którym znajduje się spersonalizowana strona internetowa z opublikowanym elektronicznym nekrologiem. System umożliwia przesyłanie linku za pomocą poczty elektronicznej lub sms-em. Co ważne, taki nekrolog ma dłuższą żywotność, niż tradycyjna klepsydra – nie ulega szybkiemu zniszczeniu, a informacja w nim zawarta dostępna jest dla użytkowników jeszcze tydzień po pogrzebie.

E-klepsydra, oprócz tradycyjnie umieszczanych na nekrologu informacji, typu imię i nazwisko Zmarłego, daty śmierci oraz dnia i miejsca pogrzebu, może zawierać zdjęcie Zmarłego, krótką informację o nim, miejsce, gdzie organizowana będzie konsolacja oraz wskazać mapy dojazdu na cmentarz i stypę.

„Rozłąka jest naszym losem.

Spotkanie naszą nadzieją”

Organizacja pogrzebu krok po kroku

Śmierć Bliskiego to traumatyczny moment dla najbliższych. To czas, kiedy w ciągu kilku dni należy zrealizować szereg formalności, które pozwolą na organizację godnej ceremonii pogrzebowej. Dom Pogrzebowy Elizjum, wychodząc naprzeciw pytaniom, przybliża, jakie sprawy formalne i dokumenty musi zebrać i załatwić rodzina Zmarłego, aby odprawić mu godny pogrzeb.

Kluczowe znaczenie ma tu miejsce, gdzie zmarł Bliski. Inne procedury obowiązują w przypadku śmierci w domu, inne w szpitalu czy domu opieki. Każdorazowo najważniejszym jest, aby uzyskać kartę zgonu podpisaną przez lekarza, na podstawie której wystawiony zostanie w Urzędzie Stanu Cywilnego akt zgonu. Te dwa dokumenty potwierdzają niezaprzeczalnie fakt śmierci. Otrzymawszy je można wybrać zakład pogrzebowy, który zorganizuje ceremonię ostatniego pożegnania zmarłego.
Więcej informacji o przygotowaniu do pogrzebu i koniecznych dokumentach znajdą Państwo w zakładce Formalności pogrzebowe.

Zapraszamy do kontaktu

Galeria Trumien

Galeria Urn

24 H

Zakład Pogrzebowy Elizjum pracuje przez całą dobę – zarówno odbiór zwłok, jak i transport do chłodni czy przechowanie Ciała w chłodni realizujemy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Także przez całą dobę pełnimy dyżur telefoniczny pragnąc ułatwić Państwu organizację pochówku. Do biura zapraszamy Państwa od 9.00 do 15.30.
Pochówek zmarłych przeprowadzamy na wszystkich cmentarzach w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, pragnąc ulżyć w tych trudnych dla Bliskich Zmarłego chwilach.

izabella

W imieniu moim oraz całej rodziny serdecznie dziękuję za życzliwą i profesjonalną organizację pogrzebu taty 20.03.2015r.
szczerze wszystkim polecamy tę firmę, z pełnym przekonaniem iż każdy chciałby pożegnać bliską osobę z taką godnością życzliwością i zaangażowaniem.
Z wyrazami szacunku

Dorota

Pragniemy bardzo podziękować za rzetelną, sumienną a co najważniejsze profesjonalną pomoc w pożegnaniu naszej Mamy.Wszystko było zorganizowane super na najwyższym poziomie. Pani Sylwia i Pan Artur są to osoby godne polecenia, uczciwi i taktowni.Dziękujemy wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego, florystom oraz Panu muzykowi.
Wszyscy spisali się na sto procent. Polecam ten zakład z pełną odpowiedzialnością.

Krystyna

Serdecznie dziękuję za zorganizowanie pogrzebu Taty. Mowa laudacyjna i oprawa muzyczna, jak również cała ceremonia była wręcz wspaniała. Właściciele wyróżniają się na tle innych firm (byłam w kilku) pomocą, życzliwością, podejściem do klienta i profesjonalnym wykonaniem usług. Dziękuję, , Pani Sylwio i Panie Arturze.

Wojtek

Dziękuję za organizację pogrzebu mojej Mamy.
Profesjonalne podejście pełne taktu , powagi i godności
Doskonała organizacja
Firma godna polecenia

Call Now Button24H 513 059 721